Header image

„ENERSTENOS" įmonių grupė – Pranašumas Jūsų verslui!

PASIRAŠYTA SUTARTIS SU NEPRIKLAUSOMU ŠILUMOS GAMINTOJU TALSU MIESTE

2018 12 18

2018 m. gruodžio 10 d. UAB „ENERSTENA“ ir SIA “Talsu Bio-Enerģija” pasirašė sutartį dėl esamos katilinės rekonstrukcijos. Sutarties vertė – 2,5 mln. Eur. Šis projektas bus finansuojamas iš ES fondų ir privačių lėšų.

SIA “Talsu Bio-Enerģija” yra nepriklausomas šilumos gamintojas, kuris tiekia šilumą šilumos vartotojams Talsu mieste. Dėl šios priežasties, efektyvumas ir griežtų aplinkosaugos reikalavimų laikymasis yra pagrindiniai bendrovės tikslai.

Rekonstrukcijos metu senieji biokuro katilai bus demontuoti, o vietoj jų – įrengti du nauji biokurą deginantys katilai, kiekvieno jų šiluminė galia po 5 MW (iš viso 10 MW). Taip pat projekto metu bus sumontuotas vienas, bendras visiems katilams elektrostatinis filtras, kuris užtikrins aukščiausius efektyvumo ir aplinkosaugos reikalavimus.

Šis projektas bus dar vienas iššūkis įrodyti, kad esame biomasės deginimo technologijų lyderė ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Mes didžiuojamės šiuo projektu ir atsakingai galime pareikšti, kad mūsų ilgametė patirtis padės įgyvendinti šį projektą iki 2019 m. šildymo sezono pradžios.