Slideshow

Biomasės deginimo technologijos
Biokuro katilinių technologinės įrangos projektavimas
Biokuro katilinių technologinės įrangos gamyba
Biokuro katilinių technologinės įrangos gamyba
Biokuro katilinių technologinės įrangos gamyba
Projektų įgyvendinimas nuo idėjos „iki rakto"
„ENERSTENOS" įmonių grupė – Pranašumas Jūsų verslui!

Grupės veiklos

Tyrimų centras

Kuro laboratorija

Projektų valdymas

Gamyba

Valdymo sistemos

Servisas

Naujienos

2020 09 04

Enerstenos gaminami kondensaciniai ekonomaizeriai leidžia padidinti dujinio kuro katilų efektyvumą iki 12 proc. Apie tai rašo Rusijos žurnalas „Энергосбережение & умные технологии”.

Energosberezhenie

Plačiau
2020 07 10

Viena didžiausių energetikos įmonių Baltijos šalyse UAB „Enerstena“ drauge su Kauno technologijos universitetu (KTU) ir Lietuvos energetikos institutu (LEI) gavo 1,246 mln. eurų dalinį Europos regioninės plėtros fondo finansavimą projektui įgyvendinti pagal priemonę „Eksperimentas“. Bendras projekto „Daugiafunkcinės biomasės energetikos technologijos MultiBET“ biudžetas siekia 1,942 mln. eurų. Projekte numatyta papildyti mokslinių tyrimų laboratoriją nauja matavimų įranga, vykdyti mokslines tiriamąsias veiklas, kurti naujus eko-inovatyvius gaminius.

Plačiau
2020 05 28

Šiemet šildymo sezonas Lomžoje buvo ypatingas. Ne tik dėl neįprastai šiltos žiemos, bet ir dėl to, kad Lomžos apskrities šilumos gamybos įmonė Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomża Sp. z o.o. (Lomza MPEC) dalį šilumos energijos gamino naujai paleistoje švarioje ir efektyvioje biokuro katilinėje.

Enerstenos naujai paleista katilinė aprūpinta moderniu 12,5 MW galios vandens katilu, kūrenamu biokuru, energiją taupančiu dūmų dujų kondensatoriumi, dūmų dujų valymo filtru (elektrostatiniu nusodintuvu), biokuro masės tvarkymo ir kita technologine įranga.

Plačiau
Enerstena pagamino
6
0
7
.
1
1
MW galios katilų
Enerstena pagamino
2
6
4
,
7
8
MW galios ekonomaizerių

Mumis pasitiki